Miniklocki

Cena1 099 brutto893 netto

Czas oczekiwania (tel.)
Koszt dostawy kalkulowany indywidualnie

Miniklocki piankowe - komplet składa się z 23 elementów (+2 GRATIS). Miniklocki z pianki o podwyższonej gęstości pokryte są kolorową, łatwą do zmywania tkaniną. Mogą służyć do tworzenia torów przeszkód, różnorodnych konstrukcji (np. zamków, domków, budowli) lub do ćwiczeń i rehabilitacji. Komplet miniklocków od lat cieszy się niesłabnącą popularnością - łącznie 25 elementów wykonanych w żywych, atrakcyjnych kolorach to gwarancja bezpiecznej i radosnej zabawy!
W skład prezentowanego zestawu wchodzą 23 klocki (+2 GRATIS) o zróżnicowanej wielkości i kształtach. Jedynym ograniczeniem wykorzystania klocków jest fantazja dziecka!
Pokrowce wykonane są w wielu różnych kolorach ze skaju. Ten wytrzymały, mocny i odporny na ścieranie materiał łatwo utrzymać w czystości - wystarczy zabrudzone miejsca przetrzeć wilgotną szmatką. Miękka pianka o podwyższonej gęstości charakteryzuje się dużą sprężystością - poprawia efektywność ćwiczeń i czyni zabawę bezpieczniejszą. Produkt objęty jest gwarancją producenta. Na prezentowany zestaw miniklocków zapewniamy niezbędne atesty i certyfikaty.
Zabawa w budowanie najwyższych konstrukcji będzie bezpieczna - miniklocki piankowe są bardzo lekkie.

Inne modele

 
facebook icon