TRAMPOLINY
PROFESJONALNE

JAKOŚĆ
TRWAŁOŚĆ
BEZPIECZEŃSTWO

Avyna to specjalistyczna firma zajmująca się produkcją trampolin. Jeśli chcesz kupić bezpieczną trampolinę dobrej jakości,która posłuży przez wiele lat to na pewno jesteś we właściwym miejscu. Wszystkie prezentowane trampoliny spełniają wszystkie wymagane i najnowsze certyfikaty bezpieczeństwa.

Zamek Dmuchany Avyna Tor Przeszkód 7w1

Jak fajnie jest mieć własny dmuchany zamek w ogrodzie?! Z naszymi dmuchańcami Avyna masz gwarancję świetnej zabawy ze skakaniem!

Tor przeszkód 7w1 to spektakularna atrakcja na każdą okazję. Przy wejściu na tor znajduje trampolina dmuchana z pierwszymi przeszkodami.  Następnie przechodząc przez tunel dzieci muszą więc pokonać kolejne godne uwagi przeszkody, a po pokonaniu wyzwań dzieci w końcu mogą wspinać się na ścianie wspinaczkowej. Po wyczerpującym wspinaniu się na szczyt dmuchańca czeka ich już tylko ekstra zjazd na zjeżdżalni – i tak cały dzień! To zabawa, która nigdy się nie nudzi i dostarcza niezapomnianych wrażeń. To świetna atrakcja by rozgrzać trochę dzieci i wprowadzić emocje i rywalizacje!

ZESTAW

Produkt otrzymasz  w zestawie z:

 • dmuchawą
 • torbą transportową,
 • kołkami mocującymi,
 • zestawem naprawczym.

To kompletny zestaw gwarantujący wspaniale spędzony czas.

Tor Przeszkód Mini Krokodylek

Zapewnij swoim klientom niesamowitą rozrywkę i pełną emocji zabawę z naszym torem przeszkód krokodyl. W dmuchanym torze przeszkód, zawodnicy muszą pokonać wiele przeszkód, aby dotrzeć na drugi koniec. Biegi, skoki, wspinaczka i czołganie… kto zwycięży? Wspaniałe obiekty 3D wewnątrz, jak i na zewnątrz toru przeszkód doskonale wpisują się w jego  motyw, co sprawia, że ​​produkt przyciągnie uwagę każdego. Bez względu na to, czy organizujesz zawody, piknik, festiwal czy imprezę, tor przeszkód jest idealnym sposobem, aby zapewnić swoim klientom niezapomniane przeżycia.

Nie czekaj i zamów teraz nasz ośmiometrowy tor przeszkód krokodyl, aby zapewnić swoim klientom najlepszą zabawę, jaką kiedykolwiek mieli!

Tor Przeszkód Mini Straż Pożarna

Zapewnij swoim klientom niesamowitą rozrywkę i pełną emocji zabawę z naszym torem przeszkód Straż Pożarna. W dmuchanym torze przeszkód, zawodnicy muszą pokonać wiele przeszkód, aby dotrzeć na drugi koniec. Biegi, skoki, wspinaczka i czołganie… kto zwycięży? Wspaniałe obiekty 3D wewnątrz, jak i na zewnątrz toru przeszkód doskonale wpisują się w jego  motyw, co sprawia, że ​​produkt przyciągnie uwagę każdego. Bez względu na to, czy organizujesz zawody, piknik, festiwal czy imprezę, tor przeszkód jest idealnym sposobem, aby zapewnić swoim klientom niezapomniane przeżycia.

Nie czekaj i zamów teraz nasz tor przeszkód Straż Pożarna, aby zapewnić swoim klientom najlepszą zabawę, jaką kiedykolwiek mieli!

Tor Przeszkód Mini Zamek

Zapewnij swoim klientom niesamowitą rozrywkę i pełną emocji zabawę z naszym torem przeszkód Zamek Rycerski. W dmuchanym torze przeszkód, zawodnicy muszą pokonać wiele przeszkód, aby dotrzeć na drugi koniec. Biegi, skoki, wspinaczka i czołganie… kto zwycięży? Wspaniałe obiekty 3D wewnątrz, jak i na zewnątrz toru przeszkód doskonale wpisują się w jego  motyw, co sprawia, że ​​produkt przyciągnie uwagę każdego. Bez względu na to, czy organizujesz zawody, piknik, festiwal czy imprezę, tor przeszkód jest idealnym sposobem, aby zapewnić swoim klientom niezapomniane przeżycia.

Nie czekaj i zamów teraz nasz ośmiometrowy tor przeszkód Zamek Rycerski, aby zapewnić swoim klientom najlepszą zabawę, jaką kiedykolwiek mieli!

Tor Przeszkód Statek Piracki

Zapewnij swoim klientom niesamowitą rozrywkę i pełną emocji zabawę z naszym torem przeszkód Statek Piracki. W dmuchanym torze przeszkód, zawodnicy muszą pokonać wiele przeszkód, aby dotrzeć na drugi koniec. Biegi, skoki, wspinaczka i czołganie… kto zwycięży? Wspaniałe obiekty 3D wewnątrz, jak i na zewnątrz toru przeszkód doskonale wpisują się w jego  motyw, co sprawia, że ​​produkt przyciągnie uwagę każdego. Bez względu na to, czy organizujesz zawody, piknik, festiwal czy imprezę, tor przeszkód jest idealnym sposobem, aby zapewnić swoim klientom niezapomniane przeżycia.

Nie czekaj i zamów teraz nasz tor przeszkód Statek Piracki , aby zapewnić swoim klientom najlepszą zabawę, jaką kiedykolwiek mieli!

Tor Przeszkód Wodny Świat

Zapewnij swoim klientom niesamowitą rozrywkę i pełną emocji zabawę z naszym torem przeszkód Wodny Świat. W dmuchanym torze przeszkód, zawodnicy muszą pokonać wiele przeszkód, aby dotrzeć na drugi koniec. Biegi, skoki, wspinaczka i czołganie… kto zwycięży? Wspaniałe obiekty 3D wewnątrz, jak i na zewnątrz toru przeszkód doskonale wpisują się w jego  motyw, co sprawia, że ​​produkt przyciągnie uwagę każdego. Bez względu na to, czy organizujesz zawody, piknik, festiwal czy imprezę, tor przeszkód jest idealnym sposobem, aby zapewnić swoim klientom niezapomniane przeżycia.

Nie czekaj i zamów teraz nasz tor przeszkód Wodny Świat , aby zapewnić swoim klientom najlepszą zabawę, jaką kiedykolwiek mieli!

Tor Przeszkód Surfer

Zapewnij swoim klientom niesamowitą rozrywkę i pełną emocji zabawę z naszym torem przeszkód Surfer. W dmuchanym torze przeszkód, zawodnicy muszą pokonać wiele przeszkód, aby dotrzeć na drugi koniec. Biegi, skoki, wspinaczka i czołganie… kto zwycięży? Wspaniałe obiekty 3D wewnątrz, jak i na zewnątrz toru przeszkód doskonale wpisują się w jego  motyw, co sprawia, że ​​produkt przyciągnie uwagę każdego. Bez względu na to, czy organizujesz zawody, piknik, festiwal czy imprezę, tor przeszkód jest idealnym sposobem, aby zapewnić swoim klientom niezapomniane przeżycia.

Nie czekaj i zamów teraz nasz tor przeszkód Surfer , aby zapewnić swoim klientom najlepszą zabawę, jaką kiedykolwiek mieli!

Tor Przeszkód Lew

Zapewnij swoim klientom niesamowitą rozrywkę i pełną emocji zabawę z naszym torem przeszkód Lew. W dmuchanym torze przeszkód, zawodnicy muszą pokonać wiele przeszkód, aby dotrzeć na drugi koniec. Biegi, skoki, wspinaczka i czołganie… kto zwycięży? Wspaniałe obiekty 3D wewnątrz, jak i na zewnątrz toru przeszkód doskonale wpisują się w jego  motyw, co sprawia, że ​​produkt przyciągnie uwagę każdego. Bez względu na to, czy organizujesz zawody, piknik, festiwal czy imprezę, tor przeszkód jest idealnym sposobem, aby zapewnić swoim klientom niezapomniane przeżycia.

Nie czekaj i zamów teraz nasz tor przeszkód Lew , aby zapewnić swoim klientom najlepszą zabawę, jaką kiedykolwiek mieli!

Tor Przeszkód Standard

Zapewnij swoim klientom niesamowitą rozrywkę i pełną emocji zabawę z naszym standardowym torem przeszkód. W dmuchanym torze przeszkód, zawodnicy muszą pokonać wiele przeszkód, aby dotrzeć na drugi koniec. Biegi, skoki, wspinaczka i czołganie… kto zwycięży? Wspaniałe obiekty 3D wewnątrz, jak i na zewnątrz toru przeszkód doskonale wpisują się w jego  motyw, co sprawia, że ​​produkt przyciągnie uwagę każdego. Bez względu na to, czy organizujesz zawody, piknik, festiwal czy imprezę, tor przeszkód jest idealnym sposobem, aby zapewnić swoim klientom niezapomniane przeżycia.

Nie czekaj i zamów teraz nasz standardowy tor przeszkód , aby zapewnić swoim klientom najlepszą zabawę, jaką kiedykolwiek mieli!

Tor Przeszkód Flaming

Zapewnij swoim klientom niesamowitą rozrywkę i pełną emocji zabawę z naszym torem przeszkód Flamingo. W dmuchanym torze przeszkód, zawodnicy muszą pokonać wiele przeszkód, aby dotrzeć na drugi koniec. Biegi, skoki, wspinaczka i czołganie… kto zwycięży? Wspaniałe obiekty 3D wewnątrz, jak i na zewnątrz toru przeszkód doskonale wpisują się w jego  motyw, co sprawia, że ​​produkt przyciągnie uwagę każdego. Bez względu na to, czy organizujesz zawody, piknik, festiwal czy imprezę, tor przeszkód jest idealnym sposobem, aby zapewnić swoim klientom niezapomniane przeżycia.

Nie czekaj i zamów teraz nasz tor przeszkód Flaming , aby zapewnić swoim klientom najlepszą zabawę, jaką kiedykolwiek mieli!

Tor Przeszkód Dino

Zapewnij swoim klientom niesamowitą rozrywkę i pełną emocji zabawę z naszym torem przeszkód Dino. W dmuchanym torze przeszkód, zawodnicy muszą pokonać wiele przeszkód, aby dotrzeć na drugi koniec. Biegi, skoki, wspinaczka i czołganie… kto zwycięży? Wspaniałe obiekty 3D wewnątrz, jak i na zewnątrz toru przeszkód doskonale wpisują się w jego  motyw, co sprawia, że ​​produkt przyciągnie uwagę każdego. Bez względu na to, czy organizujesz zawody, piknik, festiwal czy imprezę, tor przeszkód jest idealnym sposobem, aby zapewnić swoim klientom niezapomniane przeżycia.

Nie czekaj i zamów teraz nasz tor przeszkód Dino, aby zapewnić swoim klientom najlepszą zabawę, jaką kiedykolwiek mieli!

Tor Przeszkód Kolorowy

Zapewnij swoim klientom niesamowitą rozrywkę i pełną emocji zabawę z naszym torem przeszkód Kolorowy. W dmuchanym torze przeszkód, zawodnicy muszą pokonać wiele przeszkód, aby dotrzeć na drugi koniec. Biegi, skoki, wspinaczka i czołganie… kto zwycięży? Wspaniałe obiekty 3D wewnątrz, jak i na zewnątrz toru przeszkód doskonale wpisują się w jego  motyw, co sprawia, że ​​produkt przyciągnie uwagę każdego. Bez względu na to, czy organizujesz zawody, piknik, festiwal czy imprezę, tor przeszkód jest idealnym sposobem, aby zapewnić swoim klientom niezapomniane przeżycia.

Nie czekaj i zamów teraz nasz tor przeszkód Kolorowy , aby zapewnić swoim klientom najlepszą zabawę, jaką kiedykolwiek mieli!

Tor Przeszkód Jungle

Zapewnij swoim klientom niesamowitą rozrywkę i pełną emocji zabawę z naszym torem przeszkód Dżungla. W dmuchanym torze przeszkód, zawodnicy muszą pokonać wiele przeszkód, aby dotrzeć na drugi koniec. Biegi, skoki, wspinaczka i czołganie… kto zwycięży? Wspaniałe obiekty 3D wewnątrz, jak i na zewnątrz toru przeszkód doskonale wpisują się w jego  motyw, co sprawia, że ​​produkt przyciągnie uwagę każdego. Bez względu na to, czy organizujesz zawody, piknik, festiwal czy imprezę, tor przeszkód jest idealnym sposobem, aby zapewnić swoim klientom niezapomniane przeżycia.

Nie czekaj i zamów teraz nasz tor przeszkód Jungle , aby zapewnić swoim klientom najlepszą zabawę, jaką kiedykolwiek mieli!

Tor Przeszkód Komiks

Zapewnij swoim klientom niesamowitą rozrywkę i pełną emocji zabawę z naszym torem przeszkód Komiks. W dmuchanym torze przeszkód, zawodnicy muszą pokonać wiele przeszkód, aby dotrzeć na drugi koniec. Biegi, skoki, wspinaczka i czołganie… kto zwycięży? Wspaniałe obiekty 3D wewnątrz, jak i na zewnątrz toru przeszkód doskonale wpisują się w jego  motyw, co sprawia, że ​​produkt przyciągnie uwagę każdego. Bez względu na to, czy organizujesz zawody, piknik, festiwal czy imprezę, tor przeszkód jest idealnym sposobem, aby zapewnić swoim klientom niezapomniane przeżycia.

Nie czekaj i zamów teraz nasz tor przeszkód Komiks , aby zapewnić swoim klientom najlepszą zabawę, jaką kiedykolwiek mieli!

Modułowy Tor Przeszkód Klasyczny

Brzmi to jak dzień pełen rywalizacji! Możliwość wzięcia udziału w rywalizacji na naszym torze przeszkód na pewno przyciągnie wiele osób, które szukają nowych wyzwań i chcą spędzić aktywnie czas w towarzystwie przyjaciół lub rodziny. W rywalizacji liczy się sprawne czołganie, bieganie, skoki, wspinaczka i prześlizgiwanie się po podwójnym torze.

Dmuchany tor przeszkód wyposażony w elementy 3D dodaje jeszcze więcej emocji i wrażeń w czasie rywalizacji oraz przyciąga uwagę każdego. Wszystkie te elementy sprawiają, że impreza wyposażona w nasz tor przeszkód będzie niezapomniana i przyniesie wiele pozytywnych wspomnień.

Z naszym produktem każde zawody będą niezapomniane!

Modułowy Tor Przeszkód Wesołe Miasteczko

Brzmi to jak dzień pełen rywalizacji! Możliwość wzięcia udziału w rywalizacji na naszym torze przeszkód Wesołe Miasteczko na pewno przyciągnie wiele osób, które szukają nowych wyzwań i chcą spędzić aktywnie czas w towarzystwie przyjaciół lub rodziny. W rywalizacji liczy się sprawne czołganie, bieganie, skoki, wspinaczka i prześlizgiwanie się po podwójnym torze.

Dmuchany tor przeszkód wyposażony w elementy 3D dodaje jeszcze więcej emocji i wrażeń w czasie rywalizacji oraz przyciąga uwagę każdego. Wszystkie te elementy sprawiają, że impreza wyposażona w nasz tor przeszkód będzie niezapomniana i przyniesie wiele pozytywnych wspomnień.

Z naszym produktem każde zawody będą niezapomniane!

Modułowy Tor Przeszkód Surfer

Brzmi to jak dzień pełen rywalizacji! Możliwość wzięcia udziału w rywalizacji na naszym torze przeszkód Surfer na pewno przyciągnie wiele osób, które szukają nowych wyzwań i chcą spędzić aktywnie czas w towarzystwie przyjaciół lub rodziny. W rywalizacji liczy się sprawne czołganie, bieganie, skoki, wspinaczka i prześlizgiwanie się po podwójnym torze.

Dmuchany tor przeszkód wyposażony w elementy 3D dodaje jeszcze więcej emocji i wrażeń w czasie rywalizacji oraz przyciąga uwagę każdego. Wszystkie te elementy sprawiają, że impreza wyposażona w nasz tor przeszkód będzie niezapomniana i przyniesie wiele pozytywnych wspomnień.

Z naszym produktem każde zawody będą niezapomniane!

Modułowy Tor Przeszkód Dżungla

Brzmi to jak dzień pełen rywalizacji! Możliwość wzięcia udziału w rywalizacji na naszym torze przeszkód Dżungla na pewno przyciągnie wiele osób, które szukają nowych wyzwań i chcą spędzić aktywnie czas w towarzystwie przyjaciół lub rodziny. W rywalizacji liczy się sprawne czołganie, bieganie, skoki, wspinaczka i prześlizgiwanie się po podwójnym torze.

Dmuchany tor przeszkód wyposażony w elementy 3D dodaje jeszcze więcej emocji i wrażeń w czasie rywalizacji oraz przyciąga uwagę każdego. Wszystkie te elementy sprawiają, że impreza wyposażona w nasz tor przeszkód będzie niezapomniana i przyniesie wiele pozytywnych wspomnień.

Z naszym produktem każde zawody będą niezapomniane!

Zjeżdżalnia XL Goryl

Ciesz się godzinami zabawy na słońcu z dziećmi na zjeżdżalni XL!!

Zjeżdżalnia XL Goryl z pewnością przyciągnie uwagę każdego, kto szuka doskonałej atrakcji na imprezy, eventy czy przyjęcia dla dzieci. Nie tylko zapewni mnóstwo radości i emocji, ale także stanie się ozdobą każdego miejsca, w którym będzie się znajdować. W dodatku, dzięki swojej trwałości, posłuży na wiele lat i przyciągnie do siebie kolejne pokolenia małych i dużych fanów zabawy na dmuchańcach.

Dmuchana Kula Śnieżna XL

Materiały dodatkowe:

Instrukcja obsługi

Materiał mocujący

Dmuchawa/wy

Torba transportowa

Zamek dmuchany Avyna PVC Kolorowy Świat

Jak fajnie jest mieć własny dmuchany zamek w ogrodzie?! Z naszymi dmuchańcami Avyna masz gwarancję świetnej zabawy ze skakaniem!

Kolorowy Świat to spektakularny dmuchaniec na każdą okazję. Przy wejściu na zamek znajduje trampolina dmuchana, a po wyskakaniu się dzieci mogą wspinać się na wysokiej ścianie wspinaczkowej. Po wyczerpującym wspinaniu się na szczyt dmuchańca czeka ich już tylko ekstra na długiej zjeżdżalni – i tak cały dzień! To zabawa, która nigdy się nie nudzi i dostarcza niezapomnianych wrażeń!

Produkt otrzymasz w zestawie z:

 • dmuchawą
 • torbą transportową,
 • kołkami mocującymi,
 • zestawem naprawczym.

To kompletny zestaw gwarantujący wspaniale spędzony czas.

Zamek dmuchany Wodny Avyna Krokodylek

Jak fajnie jest mieć własny dmuchany zamek w ogrodzie?! Z naszymi dmuchańcami Avyna masz gwarancję świetnej zabawy ze skakaniem!

Wodna zjeżdżalnia Krokodylek to spektakularna atrakcja na każdą okazję. Przy wejściu na zamek maluchy od razu znajdą ściankę wspinaczkową która chroniona jest siatką zabezpieczająca. Po wyczerpującym wspinaniu się na szczyt dmuchańca dzieci czeka już tylko ekstra zjazd na jednej z dwóch zjeżdżalni do wody – i tak cały dzień! Dodatkową atrakcją jest armatka wodna do oblewania się ! To zabawa, która nigdy się nie nudzi i dostarcza niezapomnianych wrażeń.

Produkt otrzymasz  w zestawie z:

 • dmuchawą
 • torbą transportową,
 • kołkami mocującymi,
 • zestawem naprawczym.

To kompletny zestaw gwarantujący wspaniale spędzony czas.

Zjeżdżalnia wodna Happy Hop – Krokodyl New

Ta wodna zjeżdżalnia umili dzień Twojej rodzinie w letnie upalne!!

Nic tak nie cieszy jak Zjeżdżalnia wodna Krokodyl! Dzieciom spodoba się zjeżdżanie po 2 dużych, dmuchanych zjeżdżalniach wodnych, a także wbudowany basen, spryskiwacze wzdłuż ogona krokodyla i ściana wspinaczkowa. Dodatkowo, dzięki funkcji mokrej i suchej, dzieci mogą cieszyć się swoją zjeżdżalnią wodną przez cały rok. Ten przedmiot może być używany z wodą lub bez. Przedmiot jest wykonany z wytrzymałego 3-warstwowego materiału PVC w miejscach o dużym natężeniu ruchu (strefa wspinania się i zjeżdżalnia). W przeciwieństwie do wielu innych produktów na rynku pomaga to zapewnić dzieciom wiele lat rozrywki na tej zjeżdżalni wodnej.

Zjeżdżalnia wodna 2w1 HappyHop

Ta wodna zjeżdżalnia umili dzień Twojej rodzinie w letnie upalne!!

Zjeżdżalnia wodna 2w1 to klasyk który musisz mieć na swoim podwórku! Atrakcja na której można zjeżdżać na zjeżdżalni bez końca, skakać godzinami, czołgać się w tunelu lub pluskać się w baseniku – tyle frajdy w jednym dmuchańcu, super prawda?! Sprawdzi się idealnie przy upalnych dniach w letnie dni na ochłodę. Gwarantujemy uśmiechy bawiących się maluchów!

Zjeżdżalnia wodna Ocean Park HappyHop

Korzystaj z upalnych dni na  Zjeżdżalni wodnej Ocean Park!!!

Ten ekstra dmuchaniec wodny to gwarancja super wakacyjnej zabawy godzinami! Mnóstwo atrakcji w tym: dwie mega zjeżdżalnie, ścianka do wspinaczki, duży basenik do pluskania i dwie armatki wodne do oblewania się. Produkt można używać również na sucho bez użycia wody.  Gwarantujemy uśmiechy bawiących się maluchów!

Wodna zjeżdżalnia – Dżungla 7w1

Twoje maluchy będą się świetnie bawić na tej wodnej zjeżdżalni Happy Hop w stylu Tropikalnym!

Wodna zjeżdżalnia Dżungla to ekstra atrakcja wodna, idealna na letnie dni. Możesz korzystać z dwóch zjeżdżalni, pluskać się w większym lub mniejszym basenie, skakać, rzucać do kosza lub oblewać się strumieniem wody. A w chwilach wytchnienia można schronić się w cieniu palm 3D. Produkt można używać również na sucho bez użycia wody.  Gwarantujemy uśmiechy bawiących się maluchów!

Zjeżdżalnia wodna – Atak Rekina

Wodna Zjeżdżalnia w zaciszu Twojego podwórka, Co ty na to?!

Wodna Zjeżdżalnia Atak rekina to doskonała propozycja na wesołą zabawę oraz ochłodę w upalne dni. Dwie duże zjeżdżalnie, ścianka wspinaczkowa, armatka wodna i duży basenik brzmi jak najlepszy sposób na spędzenie aktywnie czasu w wakacje. Zobacz jak maluchy zjeżdżają po podwójnej zjeżdżalni i przez obręcz, gdy są spryskiwani wodą. Nie ma nic lepszego niż widok uśmiechniętego i zadowolonego dziecka. Produkt można używać również na sucho bez użycia wody.  Gwarantujemy uśmiechy bawiących się maluchów!

Zjeżdżania wodna – Wesoły Rekinek – HappyHop

Ciesz się godzinami zabawy na słońcu z dziećmi na zjeżdżalni wodnej Rekinek!!

Ta zjeżdżalnia wodna wesoły rekinek na pewno stanie się powodem radości niejednego dziecka! Ekstra dmuchaniec ze zjeżdżalnią, armatką wodną do oblewania i basenikiem do pluskania to super rozwiązanie na aktywną zabawę w upalne słoneczne dni. Uwagę dzieci przyciągnie również element 3D czyli rekinek oraz żywe kolory. Produkt można używać również na sucho bez użycia wody.  Gwarantujemy uśmiechy bawiących się maluchów!

Podwójna wodna Zjeżdżalnia Happyhop

Ta podwójna wodna zjeżdżalnia z basenem idealnie nada się na twoje podwórko!!

Ta podwójna zjeżdżalnia skradnie serca każdego, podwójna zabawa w upalne dni. Dzieci mogą na dmuchańcu rywalizować, o to kto szybciej zjedzie tworząc przy tym super zabawę lub po prostu mogą zjeżdżać godzinami a następnie pluskać się w baseniku. Produkt można używać również na sucho bez użycia wody.  Gwarantujemy uśmiechy bawiących się maluchów!

Zjeżdżalnia wodna Happy Hop Rekinek

Najlepsza wodna zjeżdżalnia może już być na twoim podwórku!!

Nasza ekstra zjeżdżalnia wodna powstała na wzór jednego z rekinów w bajce – Gdzie jest Nemo?.  Ten superowy dmuchaniec to nie tylko duża wodna zjeżdżalnia, lecz także armatka wodna do oblewania, basenik do pluskania, ścianka wspinaczkowa, tunel do czołgania się i stożki do rzucania ringiem.  Radosne wspomnienia z zabawy w wakacje gwarantowane! W wolnej chwili można skryć się w cieniu dmuchanego rekina 3D. Produkt można używać również na sucho bez użycia wody.  Gwarantujemy uśmiechy bawiących się maluchów!